2017 - 3. ročník

 

Najrýchlejší čas pretekov: Radovan Bíroš 0:28:35

Výsledková listina                       Muži do 39 rokov                                                   26.augusta 2017

 

Poradie

Poradie kat.

Št. číslo

Meno a priezvisko

Ročník

Kategória

Klub

Čas

km/h

Začiatok

Príchod

1

1

29

Radovan Bíroš

1986

M39

ELITE BIKE Dolný Kubín

0:28:35

18,89

10:44:00

11:12:35

2

2

94

Jakub Šiarnik

1994

M39

SK Žiarska Dolina / SCARPA

0:28:42

18,82

11:16:30

11:45:12

3

3

60

Martin Miko

1994

M39

Rajec

0:30:27

17,73

10:59:30

11:29:57

5

 

26

Milan Juriga

1987

M39

Dolný Kubín

0:31:27

17,17

10:42:30

11:13:57

6

 

89

Ivan Harceg

1978

M39

Partizánske

0:32:20

16,70

11:14:00

11:46:20

10

 

50

Michal Piatka

1996

M39

DK

0:34:02

15,87

10:54:30

11:28:32

12

 

28

Martin Kulaš

1994

M39

ELITE BIKE Dolný Kubín

0:34:27

15,67

10:43:30

11:17:57

13

 

72

Ľubomír Karaba

1982

M39

TJ DYNAMO DK

0:34:36

15,61

11:05:30

11:40:06

15

 

71

Martin Remko

1983

M39

DK

0:35:00

15,43

11:05:00

11:40:00

17

 

22

Kuzman Ľubomír

1979

M39

Bike KLUB LIPA

0:35:07

15,38

10:40:30

11:15:37

18

 

98

Peter Jurčák

1983

M39

Dlhá nad oravou

0:35:22

15,27

11:18:30

11:53:52

20

 

49

Peter Forgáč

1998

M39

DK

0:35:42

15,13

10:54:00

11:29:42

21

 

80

Peter Šupej

1983

M39

ZA

0:36:08

14,94

11:09:30

11:45:38

25

 

54

Peter Halko

1991

M39

DK

0:37:42

14,32

10:56:30

11:34:12

27

 

30

Ján Neznámy

1984

M39

DK

0:37:50

14,27

10:44:30

11:22:20

29

 

59

Maroš Badík

1987

M39

ZA

0:38:09

14,15

10:59:00

11:37:09

30

 

2

Druska Pavol

1984

M39

Dolný Kubín

0:38:28

14,04

10:30:30

11:08:58

31

 

55

Ondrej Hýll

1982

M39

LM

0:38:32

14,01

10:57:00

11:35:32

32

 

18

Michal Mičáň

1988

M39

Chlebnice

0:38:34

14,00

10:38:30

11:17:04

34

 

69

Lukáš Klenec

1987

M39

Hubová

0:39:14

13,76

11:04:00

11:43:14

40

 

45

Július Kúkol

1993

M39

Partizánska Lupča

0:39:53

13,54

10:52:00

11:31:53

41

 

62

Jakub Habek

1986

M39

DK

0:40:18

13,40

11:00:30

11:40:48

48

 

25

Róbert Šeliga

1984

M39

Dolný Kubín

0:41:36

12,98

10:42:00

11:23:36

50

 

9

Radek Kubala

1981

M39

Parnica

0:42:51

12,60

10:34:00

11:16:51

51

 

93

Miroslav Hrabal

1983

M39

R-BIKE

0:43:01

12,55

11:16:00

11:59:01

54

 

99

Miroslav Butora

1992

M39

Huty

0:43:15

12,49

11:19:00

12:02:15

58

 

46

Rastislav Sekana

1998

M39

Partizánska Lupča

0:44:00

12,27

10:52:30

11:36:30

61

 

64

Patrik Hutman

1987

M39

Cejkov

0:44:36

12,11

11:01:30

11:46:06

65

 

70

Matúš Prieboj

1997

M39

Chlebnice

0:45:24

11,89

11:04:30

11:49:54

67

 

13

Miroslav Pethó

1984

M39

Dolný Kubín

0:45:33

11,86

10:36:00

11:21:33

72

 

63

Ján Vais

1985

M39

BA

0:48:20

11,17

11:01:00

11:49:20

74

 

75

Lukáš Paculík

1987

M39

DK

0:48:45

11,08

11:07:00

11:55:45

78

 

42

Matej Bulej

1988

M39

Horelica

0:49:56

10,81

10:50:30

11:40:26

79

 

76

Peter Hraško

1988

M39

DK

0:49:58

10,81

11:07:30

11:57:28

80

 

40

Dávid Osadský

1995

M39

DK

0:50:42

10,65

10:49:30

11:40:12

84

 

66

Tomáš Kuriš

1993

M39

Oravská poruba

0:51:33

10,48

11:02:30

11:54:03

89

 

67

Peter Nemčko

1989

M39

ZA

0:58:12

9,28

11:03:00

12:01:12

90

 

77

Ján Vankúš

1988

M39

DK

0:58:54

9,17

11:08:00

12:06:54

97

 

90

Pavol Hudák

1985

M39

Dobšiná

1:10:51

7,62

11:14:30

12:25:21

98

 

68

Andrej Pekár

1982

M39

ZA

1:25:56

6,28

11:03:30

12:29:26


Výsledková listina                       Juniori do 18 rokov                                              26.augusta 2017

Poradie

Poradie kat.

Št. číslo

Meno a priezvisko

Ročník

Kategória

Klub

Čas

km/h

Začiatok

Príchod

9

1

17

Dominik Žitko

1999

J

DODO Team

0:33:53

15,94

10:38:00

11:11:53

22

2

38

Matúš Oravec

2001

J

Divina racing team

0:36:43

14,71

10:48:30

11:25:13

43

3

100

Matej Badáň

2003

J

ŠK METEOR DK

0:40:23

13,37

11:19:30

11:59:53

44

 

27

Viliam Podbrežný

2001

J

Dolný Kubín

0:40:54

13,20

10:43:00

11:23:54

66

 

47

Adam Mikulaj

2002

J

Veličná

0:45:27

11,88

10:53:00

11:38:27

68

 

41

Oliver Gvoždiak

2001

J

DK

0:46:54

11,51

10:50:00

11:36:54

85

 

10

Roman Florek

2004

J

Dolný Kubín

0:52:38

10,26

10:34:30

11:27:08


Výsledková listina                       Muži do 49 rokov                                                   26.augusta 2017

Poradie

Poradie kat.

Št. číslo

Meno a priezvisko

Ročník

Kategória

Klub

Čas

km/h

Začiatok

Príchod

4

1

79

Miloš Sopko

1975

M49

ZA

0:31:08

17,34

11:09:00

11:40:08

7

2

78

Daniel Strelička

1976

M49

ZA

0:33:16

16,23

11:08:30

11:41:46

11

3

5

Roman Puclík

1973

M49

Ružomberok

0:34:18

15,74

10:32:00

11:06:18

15

 

36

Andrej Páleník

1977

M49

MTK DK

0:35:00

15,43

10:47:30

11:22:30

19

 

56

Branislav Kovalčík

1975

M49

RK

0:35:25

15,25

10:57:30

11:32:55

23

 

57

Karol Medvecký

1974

M49

RK

0:36:55

14,63

10:58:00

11:34:55

28

 

6

Schelling Eduard

1973

M49

Dolný Kubín

0:38:02

14,20

10:32:30

11:10:32

33

 

20

Martin Lauko

1976

M49

Liptovská Štiavnica

0:38:53

13,89

10:39:30

11:18:23

36

 

44

Leszek Zabinski

1976

M49

Polskp

0:39:23

13,71

10:51:30

11:30:53

37

 

48

Pavol Novotný

1975

M49

Žilina

0:39:38

13,62

10:53:30

11:33:08

38

 

73

Július Kello

1969

M49

Bobrovec

0:39:41

13,61

11:06:00

11:45:41

39

 

84

Ján Kršák

1970

M49

Vasiľov

0:39:44

13,59

11:11:30

11:51:14

45

 

82

Jozef Matuška

1976

M49

RK

0:41:14

13,10

11:10:30

11:51:44

46

 

21

Peter Hrnčiar

1976

M49

Ružomberok

0:41:29

13,02

10:40:00

11:21:29

47

 

101

Radovan Mikuláš

1977

M49

HK JAMES DK

0:41:30

13,01

11:20:00

12:01:30

53

 

7

Jaroslav Babnič

1971

M49

Dolný Kubín

0:43:15

12,49

10:33:00

11:16:15

55

 

65

Martin Mojžiš

1975

M49

RK

0:43:45

12,34

11:02:00

11:45:45

62

 

15

Peter Sojka

1976

M49

Topolčany

0:44:41

12,09

10:37:00

11:21:41

63

 

33

Igor Urban

1976

M49

DK

0:44:45

12,07

10:46:00

11:30:45

69

 

61

Miroslav Ševček

1973

M49

LM

0:47:14

11,43

11:00:00

11:47:14

70

 

32

Dušan Kralčák / fotenie

1972

M49

Istebné

0:48:01

11,25

10:45:30

11:33:31

87

 

11

Roman Florek st.

1975

M49

Dolný Kubín

0:55:22

9,75

10:35:00

11:30:22

93

 

91

Ondrej Belan

1976

M49

Nitra

1:02:17

8,67

11:15:00

12:17:17

95

 

4

Peter Banáš

1974

M49

Ružomberok

1:02:30

8,64

10:31:30

11:34:00


Výsledková listina                       Muži do 59 rokov                                                    26.augusta 2017

Poradie

Poradie kat.

Št. číslo

Meno a priezvisko

Ročník

Kategória

Klub

Čas

km/h

Začiatok

Príchod

8

1

58

Vladimír Klucha

1967

M59

Kanianka

0:33:29

16,13

10:58:30

11:31:59

14

2

88

Miroslav Hulej

1964

M59

RK

0:34:48

15,52

11:13:30

11:48:18

26

3

87

Miroslav Vereb

1967

M59

LM

0:37:43

14,32

11:13:00

11:50:43

42

 

81

Jaroslav Ulík

1963

M59

OŠK TATRAN Lip. Osada

0:40:21

13,38

11:10:00

11:50:21

49

 

86

Ľubomír Cabuk

1967

M59

Kysucké Nove mesto

0:41:40

12,96

11:12:30

11:54:10

52

 

14

Štefan Belvončík

1960

M59

Dolný Kubín

0:43:05

12,53

10:36:30

11:19:35

57

 

53

Štefan Hrnko

1958

M59

Bytča

0:43:57

12,29

10:56:00

11:39:57

59

 

16

Milan Žitko

1964

M59

DODO Team

0:44:16

12,20

10:37:30

11:21:46

64

 

8

Jozef Matuška

1964

M59

Dolný Kubín

0:44:50

12,04

10:33:30

11:18:20

82

 

34

Jozef Lasok

1967

M59

DK

0:51:18

10,53

10:46:30

11:37:48


Výsledková listina                       Muži 60+ rokov                                                      26.augusta 2017

Poradie

Poradie kat.

Št. číslo

Meno a priezvisko

Ročník

Kategória

Klub

Čas

km/h

Začiatok

Príchod

24

1

3

Ján Lovás

1954

M+

Dolný Kubín

0:37:36

14,36

10:31:00

11:08:36

34

2

52

Peter Pastucha

1957

M+

Ružomberok

0:39:14

13,76

10:55:30

11:34:44

60

3

37

Ján Benko

1955

M+

JURASSICBIKETEAM DK

0:44:25

12,16

10:48:00

11:32:25

76

 

39

Stanislav Laštík

1967

M+

DK

0:49:18

10,95

10:49:00

11:38:18

83

 

19

Ján Neznámy

1948

M+

Žilinská župa

0:51:28

10,49

10:39:00

11:30:28

91

 

35

Anton Biely

1957

M+

PB

0:59:04

9,14

10:47:00

11:46:04

92

 

51

Dibdiak Jozef

1957

M+

DK

0:59:59

9,00

10:55:00

11:54:59

96

 

1

Štefan Mura

1946

M+

Dolný Kubín

1:04:23

8,39

10:30:00

11:34:23

99

 

96

Ján Pristáš

1946

M+

DK

1:28:04

6,13

11:17:30

12:45:34


Výsledková listina                       Ženy do 39 rokov                                                    26.augusta 2017

Poradie

Poradie kat.

Št. číslo

Meno a priezvisko

Ročník

Kategória

Klub

Čas

km/h

Začiatok

Príchod

71

1

74

Lenka Kellová

1981

Z

KBL Jasná

0:48:16

11,19

11:06:30

11:54:46

73

2

95

Alena Janičeková

1988

Z

Smrečany Žiar

0:48:32

11,13

11:17:00

12:05:32

77

3

97

Lucia Škapcová

1990

Z

Nižná

0:49:35

10,89

11:18:00

12:07:35

81

 

23

Kuzmanová Zuzana

1983

Z

Bike KLUB LIPA

0:50:51

10,62

10:41:00

11:31:51

86

 

12

Eva Markovičová

1985

Z

Dolný Kubín

0:55:06

9,80

10:35:30

11:30:36

88

 

43

Alexandra Bulejová

1994

Z

Horelica

0:56:15

9,60

10:51:00

11:47:15

 

 

24

Tatiana Šeligová

1986

Z

Dolný Kubín

 

 

 

 


Výsledková listina                       Ženy 40+ rokov                                                       26.augusta 2017

Poradie

Poradie kat.

Št. číslo

Meno a priezvisko

Ročník

Kategória

Klub

Čas

km/h

Začiatok

Príchod

56

1

85

Martina Cabuková

1971

Z+

Kysucké Nove mesto

0:43:55

12,30

11:12:00

11:55:55

75

2

83

Janka Kršáková

1971

Z+

Vasiľov

0:49:16

10,96

11:11:00

12:00:16

94

3

31

Adriana Laštíková

1970

Z+

DK

1:02:25

8,65

10:45:00

11:47:25

 

 

92

Denisa Belanová

1973

Z+

Nitra

 

 

 

 

 

Kontakt


Dolný Kubín

© 2014 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode